fbpx

Organizačné pokyny – InterSporthotel Stupava

Či už sa jedná o tréningy športového plávanie alebo plávania v štýle morských panien, budú sa vždy konať na jednom a tom istom mieste, ktorým je Wellness časť hotela InterSportHotel. Hotel sa nachádza v  lokalite, ktorú ľahko nájdete, konkrétne na Novej ulici č. 1 v Stupave.

Ako postupovať pred tréningom

Po príchode do Wellness časti je potrebné, aby sa dieťa prihlásilo na recepcii, kde dostane čipovú kartu od šatne a kľúčik, ktorým sa dostane do svojej skrinky. V prípade, že bude dieťa v doprovode rodičov, bude im samozrejme umožnený vstup do priestorov šatní.

Po nájdení svojej skrinky v šatni sa dieťa prezlečie do plaviek, prezuje sa (k dispozícii bude obuv, určená na vstup do priestorov do bazéna) a zoberie si so sebou uterák, plavecké okuliare a kľúčik od svojej skrinky spolu s čipovou kartou. V prípade, že dieťa doprevádzate ako rodič, kartu a kľúčik si môžete pokojne ponechať pri sebe. Dieťa si so sebou môže na bazén priniesť aj vlastný nápoj, tekutiny sú dôležité a my to vieme.

Akonáhle je dieťa pripravené na tréning, presunie sa do miestnosti pred vstupom do bazéna, kde si o 17. hodine všetkých plavcov prevezmú trénerky. Rodičia môžu v prípade záujmu tréning sledovať spoza veľkých okien a po tréningu svoje deti počkať pred šatňou, kde nakoniec odovzdajú kľúčik od skrinky a čipovú kartu na recepcii.

 

Kompenzácia vymeškaných tréningov

V prípade ochorenia dieťaťa, ak dieťa vymešká viac ako polovicu tréningov v aktuálnom dvojmesačnom období je možné si uplatniť kompenzáciu vo výške 50 % z ceny vymeškaných tréningov. K žiadosti o kompenzáciu je potrebné doložiť lekárske potvrdenie. Kompenzácia sa uplatňuje pri nasledujúcej platbe.