fbpx

Organizačné pokyny – InterSporthotel Stupava

Či už sa jedná o tréningy športového plávania alebo plávanie v štýle morských panien, budú sa vždy konať na jednom a tom istom mieste, ktorým je Wellness časť InterSport Hotela. Hotel sa nachádza v lokalite, ktorú ľahko nájdete, konkrétne na Novej ulici 1 v Stupave.

AKO POSTUPOVAŤ PRED TRÉNINGOM

Po príchode do Wellness časti je potrebné, aby sa dieťa prihlásilo na recepcii, kde dostane čipovú kartu od šatne a kľúčik, ktorým sa dostane do svojej skrinky.

Po nájdení svojej skrinky v šatni sa dieťa prezlečie do plaviek, prezuje sa (k dispozícii bude obuv určená na vstup do priestorov do bazéna) a zoberie si so sebou uterák, plavecké okuliare a kľúčik od svojej skrinky spolu s čipovou kartou. V prípade, že dieťa sprevádzate ako rodič, kartu a kľúčik si môžete pokojne ponechať pri sebe. Dieťa si so sebou môže na bazén priniesť aj vlastný nápoj, tekutiny sú dôležité a my to vieme.

Akonáhle je dieťa pripravené na tréning, presunie sa do miestnosti pred vstupom do bazéna, kde si o 17. hodine všetkých plavcov prevezmú trénerky. Rodičia môžu v prípade záujmu tréning sledovať spoza veľkých okien.

ZODPOVEDNOSŤ ZA DIEŤA

Tréner preberá zodpovednosť za dieťa v momente jeho príchodu do priestorov bazéna. Z toho dôvodu majú všetci rodičia umožnený vstupdo priestorov šatní pred aj po tréningu. Bezpečie vašich detí je pre nás prvoradé.

Rodičia menších detí, ktoré potrebujú asistenciu pri prezliekaní alebo sušení vlasov, sa môžu s trénerom individuálne dohodnúť na zvýšenom dohľade. Tréner ochotne pomôže a dozrie na vaše dieťa počas celej činnosti v priestoroch plavárne, od prezliekania, až po presuny medzi šatňou a bazénom.

KOMPENZÁCIA VYMEŠKANÝCH TRÉNINGOV

V prípade ochorenia dieťaťa, ak dieťa vymešká viac ako polovicu tréningov v aktuálnom dvojmesačnom období, je možné si uplatniť kompenzáciu vo výške 50 %z ceny vymeškaných tréningov. K žiadosti o kompenzáciu je potrebné doložiť lekárske potvrdenie. Kompenzácia sa uplatňuje pri nasledujúcej platbe.

Ak je v priebehu plaveckého kurzu tréning zrušený z dôvodu technickej odstávky bazéna, krátkodobého prerušenia prenájmu z dôvodu konania športovej akcie prenajímateľa plavárne alebo inej nepredvídateľnej udalosti, účastníkovi plaveckého kurzu nevzniká nárok na kompenzáciu za zrušený tréning.